Witaj TU, w #tytotu - Twojej poradni on-line.

Jesteśmy TU, gdzie TY, aby być pod ręką gdy będziesz potrzebował pomocy w zadbaniu o TO, co najważniejsze w życiu czyli Twoje zdrowie.
W #tytotu jednoczymy siły specjalistów, aby kompleksowo zająć się wszelkimi aspektami Twojego zdrowia seksualnego oraz emocjonalnego. Na nas możesz liczyć.

Jesteśmy TU do Twojej dyspozycji.
Zawsze bezpłatnie.

Projekty

zdrowie seksualne zdrowie psychiczne edukacja seksualna wsparcie emocjonalne

Badanie nad szczepionką MOSAICO

Janssen Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson

// WCZSPZOZ Wrocław

Badanie Mosaico (znane również pod nazwą HVTN 706/HPX3002) to szeroko zakrojone badanie dotyczące skuteczności, w ramach którego testuje się eksperymentalny schemat szczepień w profilaktyce zakażeń HIV.

STIPnet: program bezpłatnych badań w kierunku HIV/STI

Institute of HIV Research

// WCZSPZOZ Wrocław

STIPnet to program bezpłatnych badań na obecność wirusa HIV, wirusa zapalenia wątroby typu A (HAV), B (HBV) i C (HCV) oraz badania w kierunku kiły, a także innych chorób przenoszonych drogą płciową, jak CT (Chlamydia trachomatis), NG (Neisseria gonnorhoeae), MG (Mycoplasma genitalium) i LGV (Lymphogranuloma venereum).

Pozytywnie Otwarci

Gilead Sciences

// Warszawa

Pozytywnie Otwarci to program promujący profilaktykę HIV oraz wiedzę o możliwościach normalnego życia z wirusem. Działający od 2011 roku program Pozytywnie Otwarci ma na celu promocję wiedzy oraz zachęcanie jak największej liczby osób do podjęcia działań  osób żyjących z HIV