Witaj TU, w #tytotu - Twojej poradni on-line.

Jesteśmy TU, gdzie TY, aby być pod ręką gdy będziesz potrzebował pomocy w zadbaniu o TO, co najważniejsze w życiu czyli Twoje zdrowie.
W #tytotu jednoczymy siły specjalistów, aby kompleksowo zająć się wszelkimi aspektami Twojego zdrowia seksualnego oraz emocjonalnego. Na nas możesz liczyć.

Jesteśmy TU do Twojej dyspozycji.
Zawsze bezpłatnie.

Вітаємо ТУТ,
у Вашій онлайн клініці

Тут ми об’єднуємо зусилля спеціалістів для комплексної роботи з Вашим сексуальним, емоційним здоров’ям та надання підтримки у кризовій ситуації.
Практикуємо в дусі «evidence-based» - останніх досягнень науки і медицини Завжди з повагою до ваших індивідуальнихпотреб.

Завжди безплатно.

 HOME   >   PROJEKTY

Zbadaj się kotku

Celem projektu „Zbadaj się Kotku” jest popularyzacja testowania w kierunku HIV w Punktach Konsultacyjno - Diagnostycznych.
DB+

TYM SIĘ ZAJMUJEMY:

Celem projektu „Zbadaj się Kotku” jest popularyzacja testowania w kierunku HIV w Punktach Konsultacyjno – Diagnostycznych.

Wielu młodych ludzi nie wie o możliwości wykonania anonimowego i bezpłatnego badania, niektórzy słyszeli o istnieniu PKD, ale boją się wizyty, rozmowy, badania, a nawet wyjścia z domu. W obliczu pandemicznej izolacji wiele osób straciło poczucie bezpieczeństwa. Nasz projekt to stworzenie animacji, w której bohater będzie stopniowo przełamywał swoje lęki, oswajał się z tematem badania, wizyty w PKD, rozmowy, wykonania testu, odbioru wyniku dodatniego oraz leczenia.

Projekt jest adresowany do szerokiej grupy odbiorców młodzieży i dorosłych.

TU uzyskasz informacje:

https://www.zbadajsiekotku.pl/

kontakt@zbadajsiekotku.pl