Witaj TU, w #tytotu - Twojej poradni on-line.

Jesteśmy TU, gdzie TY, aby być pod ręką gdy będziesz potrzebował pomocy w zadbaniu o TO, co najważniejsze w życiu czyli Twoje zdrowie.
W #tytotu jednoczymy siły specjalistów, aby kompleksowo zająć się wszelkimi aspektami Twojego zdrowia seksualnego oraz emocjonalnego. Na nas możesz liczyć.

Jesteśmy TU do Twojej dyspozycji.
Zawsze bezpłatnie.

Вітаємо ТУТ,
у Вашій онлайн клініці

Тут ми об’єднуємо зусилля спеціалістів для комплексної роботи з Вашим сексуальним, емоційним здоров’ям та надання підтримки у кризовій ситуації.
Практикуємо в дусі «evidence-based» - останніх досягнень науки і медицини Завжди з повагою до ваших індивідуальнихпотреб.

Завжди безплатно.

 HOME   >   PROJEKTY

Up to test, pozdro test

Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny prowadzący anonimowo i bezpłatnie badania w kierunku HIV połączone z poradnictwem okołotestowym w Białymstoku
DB+

TYM ZAJMUJE SIĘ PROJEKT:

Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny prowadzący anonimowo i bezpłatnie badania w kierunku HIV połączone z poradnictwem okołotestowym w Białymstoku

Projekt skierowany jest do ogółu społeczeństwa. Wykonujemy testy IV generacji w kierunku HIV każdemu kto się do nas zgłosi. Służymy także radą i pomocą w obrębie tematyki związanej z HIV/AIDS oraz innych STI.

Jesteśmy otwarci w poniedziałki i środy w godzinach od 15:00 do 17:30 przy ul. Bema 2 lok. 011 (poziom -1) w Białymstoku

TU uzyskasz informacje:

Tel. 882 122 228

Faros.org.pl