Witaj TU, w #tytotu - Twojej poradni on-line.

Jesteśmy TU, gdzie TY, aby być pod ręką gdy będziesz potrzebował pomocy w zadbaniu o TO, co najważniejsze w życiu czyli Twoje zdrowie.
W #tytotu jednoczymy siły specjalistów aby kompleksowo zająć się wszelkimi aspektami Twojego zdrowia seksualnego oraz emocjonalnego. Na nas możesz liczyć.

Jesteśmy TU do Twojej dyspozycji.
Zawsze bezpłatnie.

 HOME   >   PROJEKTY

Miasto Uczy 2

Miasto uczy 2 to projekt edukacyjny zakładający prowadzenie działań informacyjnych na temat HIV/AIDS w warszawskiej przestrzeni miejskiej. Jest finansowany ze środków konkursu Pozytywnie Otwarci.
DB+

TYM ZAJMUJE SIĘ PROJEKT:

W tym roku akcja składa się z 3 elementów:

  • Patchwork z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Zmarłych na AIDS. 16 maja o godzinie 12:00 na Placu Zamkowym zaprezentowany zostanie wielki patchwork złożony z przygotowanych przez organizacje i osoby prywatne mniejszych fragmentów. Będzie to symbol pamięci o ofiarach AIDS, ale też współpracy organizacji pozarządowych w Polsce działających na polu profilaktyki HIV/AIDS oraz opieki nad osobami żyjącymi z wirusem. Każdy, kto chce wziąć udział w akcji i przygotować swój fragment patchworku może zgłosić się przez stronęhttps://patchwork.org.pl/
  • Mural pt. „Przeciwdziałanie stygmatyzacji osób żyjących z HIV”. Przygotowane z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji we współpracy ze studentami Akademii Sztuk Pięknych ze Szczecina malowidło będzie 16 listopada 2021 roku przypominać o problemie, z którym osoby HIV+ borykają się na całym świecie.
  • Balonowa konstrukcja przestrzenna „Zrób test!” umieszczona 1 grudnia 2021 roku z okazji Światowego Dnia AIDS w samym centrum stolicy będzie zachęcać warszawiaków do testowania się w kierunku zakażenia HIV.

DLA TYCH ODBIORCÓW:

Wszyscy użytkownicy przestrzeni miejskiej Warszawy 

TU uzyskasz informacje: